Hakkımızda

Burger Deyince Aklımıza Ne Gelir?

Harika bir et? Nefis bir sos? Taze sebzeler? Organik ürünler? Puf gibi bir ekmek? O zaman doğru yerdesiniz. Çünkü burada hepsi var. Burger Stuff yeni nesil bir burger. Sağlıklı beslenme farkındalığına dikkat çekiyoruz! Ürünlerimizin her biri, içine dahil edilen küçük bir detaya kadar katkısız ve organik. Aynı zamanda donmuş hiçbir ürün kullanmıyoruz. Burada her şey taptaze. 

Lezzetli köfteler için ”anne köftesi gibi” derler. Çünkü anneler köfteyi özenle yapar. İçine konulan her şeye dikkat ederler. Asla da aceleye getirmezler. Üstelik hangi öğünde yiyorsak tadını çıkara çıkara yeriz. Her gidilen yerdeki köfte de anne köftesi ile kıyaslanır. Biz de aslında buradan yola çıktık. Burası evinizin mutfağı. Bu lezzet üstü burgeri önce Muğla’da sizlerle buluşturmak, daha sonra tüm illerde şube açmak hedefimiz. 

Peki bu amaca ulaşmak için neler yaptık? Öncelikle et gurmesi olduk. Kurucumuz Birol Bey, tattığı her etin hangi coğrafyaya ait olduğunu biliyor. Haliyle en iyi etin de nereden geldiğini. Etin en lezzetli yerlerini sizler için özenle seçiyor. Özellikle bu tadı alabilmeniz için eti baharatlarla değil, yalnızca tuz ile harmanlıyor. Tam tarif beklemeyin. Sünger Bob’daki Yengeç Formülü kadar sıkı korunuyor formülümüz. 

Bir de ekmeklerimiz var tabii ki. İçerisinde hiçbir katkı maddesi olmayan, nefis ekmeklerimiz. Renkleri dikkatinizi çekti değil mi? ”Katkı maddesi yok ama birinin rengi siyah, diğeri sapsarı” dediniz. Haklısınız ama gerçekten katkı maddesi yok. Birinin rengini zerdeçal, diğerini mürekkep balığının mürekkebi veriyor. 

Kısacası bir Stuff’ı öylesine açmadık. Özenle geliştirdiğimiz hamburgerlerimizi sizlere sunmak istiyoruz. Menümüzde geleneksel sevenden, yeniliğe açık olan herkese hitap edecek burgerlerimiz var. Üstelik sadece burgerle de sınırlı değiliz. Biz bu işi sanat olarak görüyoruz. Sanatımızı da sizlerle buluşturmak istiyoruz. O halde herkesi atölyemize bekleriz. 

Müşteri Yorumları